LED панель універсальна Кругла 4000К 18 Вт 1500 Лм
154 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: EH-PU-18RD
- +380 (66) 270-12-85
- +380 (93) 906-08-04
LED панель універсальна Кругла 4000К 18 Вт 1500 Лм EH-PU-18RD бренду Electro House - економічний світильник, що створює комфортне і безпечне освітлення. Сучасний мінімалістичний дизайн освітлювального приладу може поєднуватися з різними стилями та колірними рішеннями інтер'єру. LED панель EH-PU-18RD встановлюється в житлових, торгових, адміністративних, побутових та інших типах приміщень. Розсіювач виготовлений з матового білого пластику, що робить світіння рівномірним, м'яким і приємним. LED панель має виносний драйвер, а корпус виготовлений з алюмінію. LED панель універсальна Кругла 4000К 18 Вт 1500 Лм підійде як для нової установки, так і для заміни вбудованого світильника іншої моделі. Його особливістю є регульоване кріплення, яке дозволяє встановити світильник у вже наявний отвір без додаткових зусиль по підгонці до потрібного розміру. Універсальність кріплення істотно спрощує і полегшує монтаж, адже нема потреби строго витримувати розмір монтажного отвору. Призначений для експлуатації в мережі з напругою 220В.
Світильник виготовлений із сучасних високоякісних матеріалів, безпечний і економічний в експлуатації. Проходить контроль якості на всіх етапах виробництва, сертифікований, має великий ресурс роботи й тривалу гарантію.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Вологозахищений | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр | 120 мм |
| Захист (IP) | IP20 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мощность | 18 Вт |
| Напряжение питания | 170 - 265 В |
| Область применения | Адміністративна |
| Ресурс виробу | 50000 г |
| Световой поток | 1500 Лм |
| Температура світіння | 4000К |
| Температурний діапазон | -20° ... +40° |
| Тип диода | SMD 5730 |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Угол рассеивания | 120 |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
- Цена: 154 ₴

