
LED світильник офісний білий 40Вт SMD5730, 3000K/4000K/6000K, 3200 Лм
1 300 ₴
- В наличии
- Код: EH-OFLW-40W
- +380 (66) 270-12-85
- +380 (93) 906-08-04
LED світильник офісний білий 40Вт SMD5730, 3000K/4000K/6000K, 3200 Лм EH-OFLW-40W бренду Electro House - це підвісний лінійний світильник що відрізняється сучасним лаконічним дизайном. Його можна використовувати в приміщеннях, де важливо не тільки якісне освітлення, але й естетика. Він стане складовою частиною інтер'єру сучасного офісу, торгових, адміністративних, промислових приміщень, ресторанів, барів, кафе. Тросове кріплення дозволяє розмістити світильник на певній висоті не залежно від висоти стелі – це не тільки зручно для приміщень з високими стелями, але і часто є оптимальним для організації освітлення. Є можливість регулювання колірної температури (3000K/4000K/6000K) - тепле, нейтральне та холодне світло, ця особливість знадобиться там, де потрібна швидка зміна світлового сценарію. Матовий розсіювач забезпечує м'яке приємне рівномірно розподілене світіння. Підвісний світильник можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю, він має ступінь захисту IP44 . Виріб сертифіковано, він має великий ресурс роботи й тривалу гарантію. Світильники EH-OFLW-40W не об'єднуються в лінію і використовуються як окремі пристрої. В інтер'єрі можуть поєднуватися з трековими світильниками, світлодіодною стрічкою та іншими освітлювальними приладами. Офісний світильник комплектується тросовим кріпленням і фурнітурою (довжина тросів 1 метр), поставляється у фірмовій картонній коробці, комплектується інструкцією.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ElectroHouse |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Вид монтажа | Підвісна |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист (IP) | IP44 |
| Колiр | Білий |
| Мощность | 40Вт |
| Напряжение питания | 170-265 В |
| Область применения | Адміністративна |
| Размер | 1177х40х70 мм |
| Ресурс виробу | 50000 г |
| Световой поток | 3200 Лм |
| Температура світіння | 3000K/4000K/6000K |
| Температурний діапазон | -20 ... +40°С |
| Тип | Лінійні світильники, Промислові світильники |
| Тип диода | SMD5730 |
| Угол рассеивания | 120 |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 1 300 ₴

