⚙️ Профессиональная машинка для стрижки волос головы Gemei, Моющаяся машинка для стрижки UF-57
💎 Машинка-триммер для стрижки волосся Gemei GM-6046 – прилад, який дозволить в домашніх умовах здійснювати грамотний догляд за рослинністю на обличчі – вусами, бородою.
💎 Машинка для стрижки волосся Gemei дозволяє в домашніх умовах зробити модну зачіску, або підтримувати її, без послуг перукаря. Модель володіє низьким рівнем шуму і вібрації, завдяки чому Ви не відчуєте ніякого дискомфорту під час роботи з тримером.
💎 Набір для стрижки Gemei GM-6046 призначений для стрижки волосся, бороди, вусів, видалення волосся з носа, вух.
З набором для стрижки Gemei Ви зможете забути про відвідування дорогих салонів і перукарень. Тепер будь-яку стильну зачіску ви створите буквально за лічені хвилини.
💎 За допомогою 3-х змінних насадок тример Gemei GM-6046 дозволяє зробити стрижку різної довжини. Встановивши потрібну довжину стрижки за допомогою насадок і включивши машинку одним легким рухом, можна приступати до роботи. Змінювати довжину стрижки максимально просто, як і доглядати за машинкою.
💎 В набір для стрижки волосся Gemei включено спеціальне масло для змащування ножів машинки, а також щіточка для чищення.
💎 Машинка Gemei оснащена легким і ефективним електричним приводом, який має знижений рівень шуму.
💎 Форма машинки Gemei GM-6046, розташування кнопок управління, розподіл ваги корпусу виконані з урахуванням всіх вимог сучасної ергономіки. Застосування цього приладу не перевантажує надміру користувача, управління не викличе ніяких труднощів.
💎 Характеристики машинки-триммер для стрижки Gemei GM-6046:
- ☑️ Час автономної роботи: 60 хв
- ☑️ Ергономічна ручка
- ☑️ Джерело живлення акумулятор
- ☑️ Вага: 230 г
- ☑️ Ультраострое лезо
- ☑️ Антиковзка ручка
- ☑️ 3 насадки: 3,6,9 мм
- ☑️ Ніж Т-подібний з нержавіючої сталі
- ☑️ Ширина ножа: 40 мм
💎 Комплектація:
- ☑️ Коробка
- ☑️ Знімні насадки
- ☑️ Щітка для очищення
- ☑️ Мастило
- ☑️ Машинка для стрижки волосся GM-6046
- ☑️ Мережевий шнур
🔧 Дополнительные параметры


- ☑️ Страна производитель: Китай
- ☑️ Тип аккумулятора: Li-Ion
- ☑️ Производитель: Gemei
- ☑️ Тип прибора: Набор для стрижки
- ☑️ Материал лезвий: Нержавеющая сталь
- ☑️ Тип питания: Аккумулятор | Сеть 220 В
- ☑️ Количество насадок: 4
- ☑️ Состояние: Новое
- ☑️ Дополнительные функции: Защита от перегрева
- ☑️ Минимальная длина стрижки: 3
- ☑️ Максимальная длина стрижки: 12
- ☑️ Цвет корпуса: Черный
- ☑️ Зона использования: Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gemei |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В, Аккумулятор |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительные функции | Защита от перегрева |
| Зона использования | Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Товар | Профессиональная машинка для стрижки волос головы Gemei, Моющаяся машинка для стрижки UF-57 |
| Цвет корпуса | Черный |
- Цена: 283 ₴











