
Led панель стельова PRISMATIK 600x600 біла холодна 6500 K 36 Вт
447,62 ₴
- В наявності
+380 (97) 542-94-85
- +380 (66) 270-12-85
- +380 (93) 906-08-04
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 150 мм |
| Клас якості | Standart |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Ресурс роботи | 40000 годину |
| Світловий потік | 2000 Lm |
| Температура світіння | 6000 K |
| Форма | Коло |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447,62 ₴

