Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP захист | IP20 |
| Клас якості | Standart |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Ресурс роботи | 25000 час. |
| Спосіб монтажу | Врізний |
| Температура світіння | 4000 K |
| Форма | Квадрат |
| Колір світіння | Білий нейтральний |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736,28 ₴


